KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7118238

nr 711 8238

Jesus med törnekrona, 32 x 25

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 augusti 2011
kl 19:51:26

25/8 22:35:23 1      Vinnande bud